Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

Mezinárodní výstava psů České Budějovice  19.-20.4. 2008

První výstava, kterou jsem s Andy absolvovala, když jí bylo půl roku. Patřila do třídy dorostu, kde byla jedinou fenečkou.
Panu rozhodčímu Tomovi Philippovi se moc líbila a říkal, že má do budoucna šanci i na úspěchy. Do hodnocení jí napsal: Pěkná hlava, výborná linie hřbetu, výborné úhlení hrudních a pánevních končetin, prostorné chody.

Andy dostala známku VELMI NADĚJNÝ.

         

 

 

Mezinárodní výstava psů Praha 15.11.-16.11. 2008

Andy byla hodnocena ve třídě mladých, kde byla konkurence 15 fen, posuzoval pan František Polehňa. Tentokrát nebyla v hale zima, takže se čubička předvedla obstojně a vybojovala si páté místo se známkou výborný, takže máme splněno na uchovnění a o účasti na dalších výstavách budeme zatím jen uvažovat. Nemyslím si, že hodnocení je objektivní, rozhodčí prostě dává přednost hladkosrstým nebo hrubosrstým psům a podle toho se to celé odvíjí.

hodnocení: tmavé oko, nůžkový zkus, fena dobré velikosti, pěkná hlava i ucho, dobrý krk i hřbet, prut by mohl být výše nasazen, souměrná přední fronta, dost úhlení vzadu, vbočená hlezna, úzký chod, výška 26,5cm
 

 

 

Hlubocká krajská výstava psů 8.5. 2009

Poslední výstava, kterou jsme absolvovaly. Na této výstavě získala Andy ocenění Výborná 1, Vítěz třídy a stala se také Krajským vítězem, čímž mi udělala opravdu radost. Navíc se i docela hezky předvedla. Posuzovala nás paní Olga Dolejšová.


Posudek: korektní hlava a ucho, oko střední intenzity, dobrá přední fronta, dobrý krk a hřbet, korektní úhlení, dobře předvedená

 
TOPlist